Střední uměleckoprůmyslová škola

Střední uměleckoprůmyslová škola je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední uměleckoprůmyslová škola má zahradu. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna výtvarné výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici keramika.

Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Pod Vinicemi 82, Plzeň. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je akad. malíř Jiří Rataj. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale žáci mají možnost získat stipendium. Školní telefonní číslo je +420 377 532 853.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední uměleckoprůmyslová škola
Střední uměleckoprůmyslová škola
Pod Vinicemi 82, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyStřední uměleckoprůmyslová škola
ŘeditelMgr. Renata Šindelářová
Zřizovatelakad. malíř Jiří Rataj
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce