Střední zdravotnická škola a

Střední zdravotnická škola a je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a večerní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Karlovarská 99, Plzeň. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Plzeňský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 378 015 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a
Střední zdravotnická škola a
Karlovarská 99, Plzeň, Plzeňský
Webové stránkyStřední zdravotnická škola a
ŘeditelPhDr. Ivana Křížová
ZřizovatelPlzeňský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce