Gymnázium a střední odborná škola pedagogická

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště, školní dvůr a školní klub.

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická pořádá pro studenti školu v přírodě a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici hudební výchova. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Masarykova 248, Čáslav. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 327 340 052.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Gymnázium a střední odborná škola pedagogická
Masarykova 248, Čáslav, Středočeský
ŘeditelMgr. David Tichý
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce