Gymnázium Dr. Josefa Pekaře

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě.

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, sport, informatika, výuka jazyků, přírodovědný kroužek a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Palackého 211, Mladá Boleslav. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 326 375 955.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
Palackého 211, Mladá Boleslav, Středočeský
Webové stránkyGymnázium Dr. Josefa Pekaře
ŘeditelVlastimil Volf
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce