Gymnázium Joachima Barranda

Gymnázium Joachima Barranda je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, plavání, lyžařský kurz, bruslení a školní dvůr. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště a posilovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, hudební výchova a technický kroužek. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Talichova 824, Beroun 2.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 311 623 435.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Joachima Barranda
Gymnázium Joachima Barranda
Talichova 824, Beroun 2, Středočeský
Webové stránkyGymnázium Joachima Barranda
ŘeditelStanislav Lidinský
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce