Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, učebna dějepisu, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, sport, výuka jazyků a keramika.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je nám.Edvarda Beneše 1573, Kladno. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 312 247 149.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
nám.Edvarda Beneše 1573, Kladno, Středočeský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelRNDr. Milena Minaříková
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce