Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Gymnázium má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Palackého 191, Mladá Boleslav. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 326 321 515.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Palackého 191, Mladá Boleslav, Středočeský
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelRNDr. Jana Pospíšilová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce