Gymnázium Mnichovo Hradiště

Gymnázium Mnichovo Hradiště je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky a učebna fyziky. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici přírodovědný kroužek a sport.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Studentská 896, Mnichovo Hradiště. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 326 771 601.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Mnichovo Hradiště
Gymnázium Mnichovo Hradiště
Studentská 896, Mnichovo Hradiště, Středočeský
Webové stránkyGymnázium Mnichovo Hradiště
ŘeditelPhDr. Lenka Sosnovcová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce