Gymnázium Václava Hraběte

Gymnázium Václava Hraběte je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, knihovna a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, učitelé jezdí s studenty na exkurze a vyjíždí s dětmi na školu v přírodě. Gymnázium Václava Hraběte má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, bazén, posilovna, ledová plocha a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je zdravotnický kroužek, sport, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Jiráskova 617, Hořovice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 311 512 035.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Václava Hraběte
Gymnázium Václava Hraběte
Jiráskova 617, Hořovice, Středočeský
ŘeditelPhDr. Jiří Vlček
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce