Obchodní akademie

Obchodní akademie je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Obchodní akademie má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna chemie. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a výuka jazyků.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je V Sadě 1565, Vlašim. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Školní telefonní číslo je +420 317 842 026.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie
Obchodní akademie
V Sadě 1565, Vlašim, Středočeský
ŘeditelPaedDr. Jiří Tůma
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce