Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportovní areál, sportoviště, hřiště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a turistický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Okružní 1404, Beroun-Město, Beroun. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 311 623 186.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Okružní 1404, Beroun-Město, Beroun, Středočeský
ŘeditelMgr. Eva Jakubová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce