Střední odborná škola a střední odborné učiliště dopravní Čáslav

Střední odborná škola a střední odborné učiliště dopravní Čáslav je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, plavání, školní dvůr, hřiště, knihovna a posilovna.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Aug. Sedláčka 1145, Čáslav.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 327 312 845.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště dopravní Čáslav
Střední odborná škola a střední odborné učiliště dopravní Čáslav
Aug. Sedláčka 1145, Čáslav, Středočeský
ŘeditelIng. Václav Mikeš
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce