Střední odborná škola a střední odborné učiliště

Střední odborná škola a střední odborné učiliště je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Střední odborná škola a střední odborné učiliště má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve škole funguje školní jídelna.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Cesta brigádníků 693, Kralupy nad Vltavou. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 315 727 221.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Střední odborná škola a střední odborné učiliště
Cesta brigádníků 693, Kralupy nad Vltavou, Středočeský
ŘeditelMgr. Lubomír Černý
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce