Střední odborná škola a střední odborné učiliště řemesel

Střední odborná škola a střední odborné učiliště řemesel je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, střední škola pořádá exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Střední odborná škola a střední odborné učiliště řemesel má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, turistický kroužek a technický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Čáslavská 202, Kutná Hora. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 327 533 411.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední odborné učiliště řemesel
Střední odborná škola a střední odborné učiliště řemesel
Čáslavská 202, Kutná Hora, Středočeský
Webové stránkyStřední odborná škola a střední odborné učiliště řemesel
ŘeditelIng. Bc. Antonín Hasík
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce