Střední odborná škola a střední zdravotnická škola Benešov

Střední odborná škola a střední zdravotnická škola Benešov je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, bruslení, lyžařský kurz a plavání.

Střední odborná škola a střední zdravotnická škola Benešov má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Pro sportující děti je ve škole bazén, ledová plocha a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna biologie a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Černoleská 1997, Benešov. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 317 723 084.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola a střední zdravotnická škola Benešov
Střední odborná škola a střední zdravotnická škola Benešov
Černoleská 1997, Benešov, Středočeský
ŘeditelMgr. Regina Komárková
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce