Střední odborné učiliště

Střední odborné učiliště je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a hřiště. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední odborné učiliště má zahradu. Střední odborné učiliště má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a v učebnách informatiky.

Adresa školy je Boží Voda 230, Liběchov. Střední vzdělání je zakončeno zkouškou a po jejím absolvování dostane student výuční list. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Školní telefonní číslo je +420 315 697 020.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště
Střední odborné učiliště
Boží Voda 230, Liběchov, Středočeský
ŘeditelIng. Vít Faltejsek
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce