Střední průmyslová škola, Kutná Hora, Masarykova 197

Střední průmyslová škola, Kutná Hora, Masarykova 197 je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Střední průmyslová škola, Kutná Hora, Masarykova 197 má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků a technický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Masarykova 197, Kutná Hora. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 327 588 811.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola, Kutná Hora, Masarykova 197
Střední průmyslová škola, Kutná Hora, Masarykova 197
Masarykova 197, Kutná Hora, Středočeský
ŘeditelIng. Josef Treml
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce