Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Střední průmyslová škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Střední průmyslová škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, hudební výchova a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky. Adresa školy je Havlíčkova 456, Mladá Boleslav. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 326 325 527.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Havlíčkova 456, Mladá Boleslav, Středočeský
Webové stránkyStřední průmyslová škola
ŘeditelIng. Martin Kubát
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce