Střední průmyslová škola stavební

Střední průmyslová škola stavební je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště a knihovna.

Střední průmyslová škola stavební má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, pořádá exkurze a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika, literárně dramatický kroužek a přírodovědný kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Cyrila Boudy 2954, Kladno. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 312 247 170.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Cyrila Boudy 2954, Kladno, Středočeský
ŘeditelIng. Eva Šimáčková
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce