Střední průmyslová škola stavební

Střední průmyslová škola stavební je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, lyžařský kurz, bruslení a plavání.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Střední průmyslová škola stavební má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Českobratrská 386, Mělník. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 315 622 459.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební
Střední průmyslová škola stavební
Českobratrská 386, Mělník, Středočeský
ŘeditelIng. Jitka Horáčková
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce