Střední škola 1. kladenská soukromá

Střední škola 1. kladenská soukromá je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a lyžařský kurz.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, učitelé jezdí s studenty na exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Střední škola 1. kladenská soukromá má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky. Ve škole funguje družina. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Holandská 2531, Kladno - Kročehlavy.

Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Hana Skallová. Žáci jsou hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 312 249 354.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola 1. kladenská soukromá
Střední škola 1. kladenská soukromá
Holandská 2531, Kladno - Kročehlavy, Středočeský
ŘeditelMgr. Bc. Jitka Maršálková
ZřizovatelIng. Hana Skallová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce