Střední škola Česká zahradnická akademie Mělník

Střední škola Česká zahradnická akademie Mělník je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, pořádá exkurze a střední škola Česká zahradnická akademie Mělník má zahradu. Střední škola Česká zahradnická akademie Mělník má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků a přírodovědný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Na Polabí 411, Mělník. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 315 623 023.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Česká zahradnická akademie Mělník
Střední škola Česká zahradnická akademie Mělník
Na Polabí 411, Mělník, Středočeský
ŘeditelIng. Anna Richterová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce