Střední škola designu a řemesel Kladno

Střední škola designu a řemesel Kladno je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, knihovna a školní dvůr.

Střední škola designu a řemesel Kladno má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Střední škola designu a řemesel Kladno má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je posilovna a sportoviště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování, učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole.

Adresa školy je U Hvězdy 2279, Kladno. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium.

Školní telefonní číslo je +420 312 681 180.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola designu a řemesel Kladno
Střední škola designu a řemesel Kladno
U Hvězdy 2279, Kladno, Středočeský
ŘeditelPaedDr. Marta Malcová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce