Střední škola ekonomická, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14

Střední škola ekonomická, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14 je humanitně zaměřená škola, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení a knihovna.

Střední škola ekonomická, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14 má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna dějepisu a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá výuka jazyků.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je T. G. Masaryka 14, Mladá Boleslav. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 326 718 060.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola ekonomická, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
Střední škola ekonomická, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14
T. G. Masaryka 14, Mladá Boleslav, Středočeský
ŘeditelIng. Renáta Vícová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce