Střední škola podnikatelská HERMÉS MB

Střední škola podnikatelská HERMÉS MB je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je ledová plocha.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Střední škola podnikatelská HERMÉS MB má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Laurinova 1049, Mladá Boleslav. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Zřizovatelem soukromé školy je HERMÉS MB s.r.o.. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 326 322 294.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola podnikatelská HERMÉS MB
Střední škola podnikatelská HERMÉS MB
Laurinova 1049, Mladá Boleslav, Středočeský
ŘeditelMgr. Marie Štechová
ZřizovatelHERMÉS MB s.r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce