Střední škola služeb a řemesel

Střední škola služeb a řemesel je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, bruslení, herna a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a střední škola služeb a řemesel pořádá pro studenti školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště, bazén a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, keramika, hudební výchova, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna a knihovna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je J. Šípka 187, Stochov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 312 651 269.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola služeb a řemesel
Střední škola služeb a řemesel
J. Šípka 187, Stochov, Středočeský
ŘeditelIng. Jaroslava Pichová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce