Střední zemědělská škola

Střední zemědělská škola je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, tělocvična, školní dvůr a knihovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a součástí školy je zahrada. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici technický kroužek, sport, výuka jazyků, hudební výchova, přírodovědný kroužek a rukodělný kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Mendelova 131, Benešov. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Školní telefonní číslo je +420 317 723 284.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zemědělská škola
Střední zemědělská škola
Mendelova 131, Benešov, Středočeský
ŘeditelPaedDr. Ivana Dobešová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce