Dětský domov

Dětský domov je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, hřiště a knihovna. Pro sportující děti je ve škole hřiště a sportoviště.

Dětský domov má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a má zahradu. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika a keramika. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Svatopluka Čecha 2773, Žatec. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 415 710 795.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Dětský domov
Dětský domov
Svatopluka Čecha 2773, Žatec, Ústecký
ŘeditelMgr. Bc. Lenka Woloszczuková
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce