Gymnázium a střední odborná škola

Gymnázium a střední odborná škola je jazyková škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení, plavání, knihovna, školní dvůr a hřiště.

Gymnázium a střední odborná škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, učitelé jezdí s studenty na exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, posilovna a hřiště.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna praktického vyučování, jazyková učebna, učebna informatiky a učebna chemie. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, technický kroužek, turistický kroužek, rukodělný kroužek, sport, informatika a výuka jazyků.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný přes WiFi. Adresa školy je Kpt. Jaroše 862, Podbořany. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 415 237 710.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium a střední odborná škola
Gymnázium a střední odborná škola
Kpt. Jaroše 862, Podbořany, Ústecký
Webové stránkyGymnázium a střední odborná škola
ŘeditelIng. Jiří Marhold
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce