Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Gymnázium má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a sportovní areál. Specializované učebny jako například učebna výtvarné výchovy, učebna hudební výchovy, knihovna, jazyková učebna, učebna informatiky, učebna fyziky, učebna chemie a učebna biologie.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, tanečky, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Čs. dobrovolců 11, Teplice. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 417 813 081.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Čs. dobrovolců 11, Teplice, Ústecký
Webové stránkyGymnázium
ŘeditelRNDr. Zdeněk Bergman
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce