Gymnázium

Gymnázium je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Součástí školy je i sportoviště, hřiště a posilovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Gymnázium má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu a knihovna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a přírodovědný kroužek. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Studentská 1075, Žatec. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 415 740 592.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium
Gymnázium
Studentská 1075, Žatec, Ústecký
ŘeditelPaedDr. Miroslav Řebíček
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce