Hotelová škola

Hotelová škola je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Hotelová škola má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole posilovna, sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků a technický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola pořádá připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Benešovo náměstí 1, Teplice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 417 537 730.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Hotelová škola
Hotelová škola
Benešovo náměstí 1, Teplice, Ústecký
ŘeditelMgr. Jiří Nekuda
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce