Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici keramika, sport, literárně dramatický kroužek a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Osvoboditelů 380, Louny. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 415 655 489.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla
Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla
Osvoboditelů 380, Louny, Ústecký
ŘeditelMgr. Simona Vágnerová
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce