Severočeská střední škola

Severočeská střední škola je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz a školní dvůr. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, učitelé jezdí s studenty na exkurze a severočeská střední škola má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Bělehradská 1523, Ústí nad Labem. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Jana Šrejbrová. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 475 501 323.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Severočeská střední škola
Severočeská střední škola
Bělehradská 1523, Ústí nad Labem, Ústecký
ŘeditelMgr. Radovan Šrejbr
ZřizovatelJana Šrejbrová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce