Soukromá hotelová škola Bukaschool

Soukromá hotelová škola Bukaschool je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště a sportovní areál.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, učitelé jezdí s studenty na exkurze, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a soukromá hotelová škola Bukaschool má zahradu. Soukromá hotelová škola Bukaschool má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport a výuka jazyků. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Kmochova 1823, Most. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je PhDr. Miloslav Bukač. Žáci jsou hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Školní telefonní číslo je +420 476 706 696.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá hotelová škola Bukaschool
Soukromá hotelová škola Bukaschool
Kmochova 1823, Most, Ústecký
Webové stránkySoukromá hotelová škola Bukaschool
ŘeditelMgr. Vlasta Bukačová
ZřizovatelPhDr. Miloslav Bukač
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce