Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání

Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a knihovna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a keramika. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je E. Basse 1142/9, Most.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je COMENIA v.o.s.. Žáci jsou hodnoceni známkou. Vzdělání na této škole je placené, ale žáci mají možnost získat stipendium. Školní telefonní číslo je +420 476 709 580.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání
Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání
E. Basse 1142/9, Most, Ústecký
Webové stránkySoukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání
ŘeditelIng. Dana Balochová
ZřizovatelCOMENIA v.o.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce