Střední lesnická škola a střední odborná škola

Střední lesnická škola a střední odborná škola je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna praktického vyučování a učebna biologie.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, hudební výchova a přírodovědný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je T. G. Masaryka 580, Šluknov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 412 314 027.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední lesnická škola a střední odborná škola
Střední lesnická škola a střední odborná škola
T. G. Masaryka 580, Šluknov, Ústecký
ŘeditelMgr. Bc. Rudolf Sochor
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce