Střední odborná škola EKONOM, Litoměřice, Palackého 730/1

Střední odborná škola EKONOM, Litoměřice, Palackého 730/1 je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, bruslení a školní dvůr.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá informatika.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Palackého 730, Litoměřice. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zřizovatelem soukromé školy je Občanské sdružení soukromých učitelů. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné, ale žáci mají možnost získat stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 416 732 996.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola EKONOM, Litoměřice, Palackého 730/1
Střední odborná škola EKONOM, Litoměřice, Palackého 730/1
Palackého 730, Litoměřice, Ústecký
ŘeditelMgr. Miroslav Pokorný
ZřizovatelObčanské sdružení soukromých učitelů
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce