Střední odborná škola energetická a stavební

Střední odborná škola energetická a stavební je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr, hřiště, knihovna a školní klub.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, střední škola pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna fyziky, knihovna, učebna praktického vyučování a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, literárně dramatický kroužek, tanečky, přírodovědný kroužek, technický kroužek a zdravotnický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Na Průhoně 4800, Chomutov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Školní telefonní číslo je +420 474 471 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola energetická a stavební
Střední odborná škola energetická a stavební
Na Průhoně 4800, Chomutov, Ústecký
ŘeditelMgr. Jan Mareš, MBA
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce