Střední odborná škola InterDACT

Střední odborná škola InterDACT je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr. Pro sportující děti je ve škole sportoviště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici informatika.

Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole, v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Pionýrů 2806, Most. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je InterDACT Most s.r.o..

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Rodiče dětí platí školné. Školní telefonní číslo je +420 476 705 479.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola InterDACT
Střední odborná škola InterDACT
Pionýrů 2806, Most, Ústecký
ŘeditelMgr. Jana Synková
ZřizovatelInterDACT Most s.r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce