Střední odborná škola

Střední odborná škola je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je hřiště, posilovna a sportoviště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a jazyková učebna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a rukodělný kroužek. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Mládežnická 236, Litvínov - Hamr. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy.

Školní telefonní číslo je +420 476 753 436.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
Mládežnická 236, Litvínov - Hamr, Ústecký
ŘeditelIng. Jitka Francírková
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce