Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas je odborná škola, je v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci. Součástí školy je i hřiště, posilovna a sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu a knihovna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá přírodovědný kroužek, rukodělný kroužek, keramika a sport. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Ukrajinská 320, Litvínov. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Město Litvínov je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 476 111 226.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas
Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas
Ukrajinská 320, Litvínov, Ústecký
Webové stránkyStřední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas
ŘeditelMgr. Ladislav Turbák
ZřizovatelMěsto Litvínov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce