Střední odborná škola

Střední odborná škola je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, knihovna, posilovna a centrum pro volný čas.

Střední odborná škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Špindlerova 690, Roudnice nad Labem. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 416 831 225.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborná škola
Střední odborná škola
Špindlerova 690, Roudnice nad Labem, Ústecký
ŘeditelIng. Josef Nehyba
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce