Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna a školní dvůr.

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, knihovna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je výuka jazyků, rukodělný kroužek, sport a informatika. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Hošťálkovo náměstí 132, Žatec. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zřizovatelem soukromé školy je Svaz českých a moravských spotřebních družstev. Ve škole se hodnotí známkou. Rodiče dětí platí školné, ale škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 415 710 380.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD
Hošťálkovo náměstí 132, Žatec, Ústecký
ŘeditelMgr. et Mgr. Stanislava Sajdlová
ZřizovatelSvaz českých a moravských spotřebních družstev
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce