Střední průmyslová škola stavební a střední odborná škola stavební a technická

Střední průmyslová škola stavební a střední odborná škola stavební a technická je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, rukodělný kroužek, hudební výchova, technický kroužek a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Čelakovského 5, Ústí nad Labem. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 475 501 222.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební a střední odborná škola stavební a technická
Střední průmyslová škola stavební a střední odborná škola stavební a technická
Čelakovského 5, Ústí nad Labem, Ústecký
ŘeditelPhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce