Střední průmyslová škola

Střední průmyslová škola leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium a kombinované studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách a lyžařský kurz.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, posilovna a hřiště.

Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Resslova 5, Ústí nad Labem. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 475 240 054.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola
Střední průmyslová škola
Resslova 5, Ústí nad Labem, Ústecký
ŘeditelMgr. Bc. Jaroslav Mareš
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce