Střední škola AGC

Střední škola AGC je odborná škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a knihovna.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika a hudební výchova. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Rooseveltovo nám. 5, Teplice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je AGC Flat Glass Czech a.s.. Ve škole se hodnotí známkou. Rodiče dětí platí školné, ale škola nabízí stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 417 538 357.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola AGC
Střední škola AGC
Rooseveltovo nám. 5, Teplice, Ústecký
ŘeditelIng. Bc. Jaroslav Myslivec
ZřizovatelAGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce