Střední škola obalové techniky

Střední škola obalové techniky je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, herna a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Střední škola obalové techniky má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, keramika a technický kroužek.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Kostelní 134, Štětí. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy.

Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 411 152 000.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obalové techniky
Střední škola obalové techniky
Kostelní 134, Štětí, Ústecký
ŘeditelPhDr. Jiří Konvalinka
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce