Střední škola obchodu a služeb

Střední škola obchodu a služeb je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Alejní 12, Teplice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 417 539 499.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obchodu a služeb
Střední škola obchodu a služeb
Alejní 12, Teplice, Ústecký
Webové stránkyStřední škola obchodu a služeb
ŘeditelIng. Mgr.PEŠEK Zdeněk MBA
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce