Střední škola pedagogická

Střední škola pedagogická je humanitně zaměřená škola, leží v rušné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, knihovna a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna informatiky, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, učebna praktického vyučování a jazyková učebna.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 3, Litoměřice.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 416 574 881.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola pedagogická
Střední škola pedagogická
Komenského 3, Litoměřice, Ústecký
ŘeditelPavla Matějková
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce